

"Місто - чудо, скільки красоти ми побачили! Так приємно, що ми дійсно на такому прекрасному фестивалі виступили. Дякуємо народу Австрії, усім віденцям, їхнім керівникам. До зустрічі!"
Подяку хорові виголосив й Надзвичайний й уповноважений посол Василь Кирилич.
![]() | Шановні українці та небайдужі до України! Звертаємо Вашу увагу на те, що 28 листопада 2009 року Україна відзначає День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. |
У зв’язку з цим закликаємо Вас взяти участь у всеукраїнській акції «Запали свічку», запаливши у себе в оселі о 17.00 год. за віденським часом свічку пам’яті.
29 листопада 2009 року під час недільної служби Божої у греко-католицькій церкві Св.Варвари відбудеться урочиста панахида, присвячена пам’яті безвинно загиблих українців.
30 листопада 2009 року о 11.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, який знаходиться на території Культурно-інформаційного центру у Перхтольсдорфі (Perchtolsdorf, Hugo Wolf Gasse, 26).
Запрошуємо приєднатися до проведення цих акцій.
Посольство України в Австрії
Австрійсько-українське товариство
запрошує на виступи українського хору «ПРИКАРПАТТЯ» з м.Калуш Івано-Франківської области
неділя, 29 листопада 2009 р. о 10.00 год.: Служба Божа та короткий концерт в нашій українській греко-католицькій церкві св. Варвари (1010 Wien, Postgasse 8).
що людина вільна обирати не лише країну, але й національність й наводив приклади мульнаціональних сімей, де брати чи сестри обирали собі різні національности. Сам історик, за його словами, немає інших коренів, окрім тих, що 400 років тому були започатковані його предками в Америці. Вибір Вільгельма Габсбурга української національности історик пояснює не самовихованням й любов'ю до української культури ( сам Василь Вишиваний - непересічний україномовний поет), а прагматичним кар'єризмом, намаганням завдяки підтримки українського народу придбати велику владу. Брат його Карл Альбрехт, наводить на доказ Тімоті, також обрав собі національність поляка й став генерал-майором польської армії і громадянином Польщі.
З: Чим є Україна 2009 року? Чи справді все так просто, що західна частина радше проєвропейська, а східна проросійська, і край?
Троє молодих митців втретє представлять свої роботи в Галереї АртПойнт: Олександра Петрушевська з Македонії, Іван Базак з України та Ірена Лагатор з Чорногорії. Із серпня по жовтень 2009 р. вони гостюють у Відні.
Вернісаж: Вівторок, 08.09.2009, 19:00
Виставка: 09.09. – 03.10.2009
Пон.-П'ят., 14.00 - 18.00 Uhr
Фінісаж: 03.10.2009, 18.00
В рамках телевізійної програми „ОРФ довгі ночі музеїв"
Місце: Галерея ArtPoint, Universitätsstraße 5, 1010 Відень
У неділю, 19 липня 2009 року об 11.30, у приміщенні греко-католицької церкви Св. Вмч. Варвари (Відень, Постгассе, 8) відбудеться концерт солоспівів та гітарних творів отця Михайла Вербицького у виконанні викладачів Інституту Музики Жешівського Університету (Польща): Ольги Попович (сопрано) і Лєшека Сушицкого (гітара). Ведуча концерту професор Любов Кияновська.
Відомості про проф. Любов Кияновську
Стаття з "Нашого слова" про "Перемиську" платівку з музикою о. М. Вербицького
Вибрані твори з програми концерту:
Детальніше п. Тетяна Конончук зупинилася на трагічних подіях 1918 року під Крутами та Голодоморі 1932-33 років. На останку доповідач торкнулась стану справ стосовно опрацювання багатої наукової і писемницької спадщини Чубинського, a також з гіркотою відзначила подекуди неналежне вшанування пам’яті великого земляка на Батьківщині. Красномовний, емоційний виступ п. Тетяни Конончук став для присутніх чудовою нагодою задуматися про своє ставлення до українськості, будив патріотичні почуття (незабаром відеозапис виступу п. Тетяни Конончук можна буде переглянути на нашому сайті).