

"Місто - чудо, скільки красоти ми побачили! Так приємно, що ми дійсно на такому прекрасному фестивалі виступили. Дякуємо народу Австрії, усім віденцям, їхнім керівникам. До зустрічі!"
Подяку хорові виголосив й Надзвичайний й уповноважений посол Василь Кирилич.
![]() | Шановні українці та небайдужі до України! Звертаємо Вашу увагу на те, що 28 листопада 2009 року Україна відзначає День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. |
У зв’язку з цим закликаємо Вас взяти участь у всеукраїнській акції «Запали свічку», запаливши у себе в оселі о 17.00 год. за віденським часом свічку пам’яті.
29 листопада 2009 року під час недільної служби Божої у греко-католицькій церкві Св.Варвари відбудеться урочиста панахида, присвячена пам’яті безвинно загиблих українців.
30 листопада 2009 року о 11.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, який знаходиться на території Культурно-інформаційного центру у Перхтольсдорфі (Perchtolsdorf, Hugo Wolf Gasse, 26).
Запрошуємо приєднатися до проведення цих акцій.
Посольство України в Австрії
Австрійсько-українське товариство
запрошує на виступи українського хору «ПРИКАРПАТТЯ» з м.Калуш Івано-Франківської области
неділя, 29 листопада 2009 р. о 10.00 год.: Служба Божа та короткий концерт в нашій українській греко-католицькій церкві св. Варвари (1010 Wien, Postgasse 8).
що людина вільна обирати не лише країну, але й національність й наводив приклади мульнаціональних сімей, де брати чи сестри обирали собі різні національности. Сам історик, за його словами, немає інших коренів, окрім тих, що 400 років тому були започатковані його предками в Америці. Вибір Вільгельма Габсбурга української національности історик пояснює не самовихованням й любов'ю до української культури ( сам Василь Вишиваний - непересічний україномовний поет), а прагматичним кар'єризмом, намаганням завдяки підтримки українського народу придбати велику владу. Брат його Карл Альбрехт, наводить на доказ Тімоті, також обрав собі національність поляка й став генерал-майором польської армії і громадянином Польщі.
З: Чим є Україна 2009 року? Чи справді все так просто, що західна частина радше проєвропейська, а східна проросійська, і край?